Jdi na obsah Jdi na menu

Plans for the future

14. 10. 2013

 

(aneb maturitní otázka)

  

 

 

Nic není tak snadné a přitom krásné jako plánování.

Inu, třeba právě dneska. Kráčely jsme, spíše jsme se však valily, z oběda, a protože jsme byly v dost dobrém rozpoložení, možná po těch kynutých knedlících, kterých, mimochodem, moje sestra spořádala bez větších obtíží šest (proč to vůbec říkám - nemám se vážně začít bát, že mě sní?), vedly jsme rozpravy o budoucnosti. A ne o ledajaké! O naší. O snové pak především.

Dohodly jsme se, já, Rolnička a Svatoňka, že kolem čtyřicátého věku života, tj. v tom nejlepším, konečně uskutečníme naše vize o společném podnikání. Tedy zahájíme veliký projekt. Pro lepší obrázek si můžete představit novinářku, profesorku a veterinářku pohromadě. Pokud vám vznikla pouze hromada ze tří objektů, patrně jsem náš záměr zmínila poněkud nepřesně. Pokusím se proto objasnit.

Já, Rolnička a Svatoňka máme v úmyslu vybudovat obří komplex budov, kde bude k mání: kavárna, škola, sportoviště, zoologická zahrada, laboratoř, park a klášter. Jako mají v Americe, v NY City, Rockefeller Center, tady u nás vyroste obdobný komplex s názvem "U Tří přítelkyň" (Rolnička si potrpí na ženský tvar, já na přátelství a Svatoňce se to prostě líbí). Samozřejmě - včas si zavedeme i facebook stránku, kde se našimi přáteli můžete stát i vy a kde naleznete přesnější informace.

Co se týká kavárny. Tu si vezmu na starost já. Přemýšlím o old-fashioned stylu, protože modernita nás obklopuje ze všech stran. Tahle kavárnička bude voňavá a útulná. Školu založí Rolnička, přičemž když už je řeč o tom zakládání - v prostorách kláštera vybuduje nový řád - rolnisky, poněvadž by ráda šířila svou víru - vyznání optimistické a hledání pravdy bylo by zde předmětem. Zvířátka jsou čistě záležitostí Svatoňky, pročež my jí do toho nikterak zasahovat nehodláme a nebudeme, od nás se může dočkat podpory, že ano. Případné dotazy ohledně zvířat směrujte tedy na ni.

Pochopitelně - budeme potřebovat mnoho milých a pracovitých zaměstnanců, a tudíž je tu příležitost i pro vás. Vše se brzy, přesněji řečeno brzy za 22 let, dozvíte. A vlastně je to za chvíli. Mezitím budeme pilně domýšlet a vychytávat náš projekt "U Tří přítelkyň".

Utopie? Uvidíme. Na každý pád to jest vskutku nádherná utopie.

 

„Utopie jsou často jen předčasné pravdy.“

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:

(Jepice čili (kari?) Káťa , 14. 10. 2013 20:40)

Díky oběma za komentáře! ;-)
Náramně jsme si to okomentovaly, že? :-D
Uf, za ty holínky a rukavice jsem fakticky ráda.... :-D
Těším se! :-)

Hnůj = základ života

(Svatoňka, 14. 10. 2013 20:27)

Ach ty naše Jepičko, krásně jsi sepsala naše dnešní myšlenky o budoucnosti...kéž se všechny naše sny vyplní. Ve jménu Rolniny, Jepice a Svatoňky AMEN! :D (Ať žijou Rolnisky!)

A jak už R. připomněla...nezapomeň na slíbený hnůj neb hnůj = ...
...ale neboj, jak už jsem dneska řekla, holínky a rukavice na ______ žlázy ti povoluji :D

Komentář(ík)

(Rolnina :), 14. 10. 2013 19:44)

Jepice, ještě si zapomněla, že budem(e) Svatoňový :D pomáhat kydat hnůj, ne? Dyk jsme jí to slíbily, ne? :) Moc se na to těším a neodpustím si toto: Pro nás s Jepicí je to bližší budoucnost, tzn. za 21 let, pro Klárí až za 22. :) Ženy mé, je mi s Váma fajn(e) na tomhle bláznivým světě! :)